Reklam
Vakıf Katılım
Tarih : 2019-09-23 10:37:00

ikas ile kasadaki şüpheli işlemlere son

Yerli bulut tabanlı mağazacılık otomasyonu ve POS yazılımı ikas, işletme sahipleri için çok hassas olan bir konuda çözüm üretiyor. Kasa hareketleri ve güvenliği her işletmede dikkatle takip edilen bir süreç. Gün sonunda kasayla sistemdeki tutarın farklı olması birçok kişinin kabusu. Yanlış işlem mi yapıldı? Müşteri eksik mi ödedi? Personel hatası mı? Tüm bu soru işaretleri ikas’ın “Şüpheli İşlem” özelliğiyle son buluyor.

Kasa güvenliği ve personel takibini içeren şüpheli işlem özelliği sayesinde, mağaza sahibi gün sonunda kasada açık çıktığında ilk olarak ikas’ta ‘Şüpheli İşlem’ olarak etiketlenen durumlara bakarak personelini sorgulayabiliyor ve hemen işlemi bulabiliyor.

Peki ikas’ta hangi durumlarda kasa hareketlerine şüpheli işlem notu düşülüyor? Kasiyer / satış danışmanı, satışı tamamlamadan sepetteki ürünleri siler veya sepeti tamamen sıfırlarsa ve Park'a alınmış bir işlemi ödeme almadan Park'tan silerse işletme sahibi, kasa hareketlerinde şüpheli işlem notunu görüyor. Kasada açık olduğunda bu açığın ne zaman, hangi personel kasadayken meydana geldiğini gösteren sistem sayesinde anında müdahale edilebiliyor, şüpheler ortadan kalkıyor.

ikas hakkında

Fintech alanında küresel bir vizyonla hareket eden ikas, bulut tabanlı mağazacılık ve POS yazılımıdır. Mağaza personelleri, yöneticiler ve işletme sahiplerinin işlerini kolaylaştırmayı hedefleyen ikas, kullanışlı tasarımı ve bulut teknolojisi sayesinde, hiçbir eğitim ve yatırım gerektirmeden tüm cihazlarda çalışabiliyor. Telefon uygulamaları ile dünyanın her yerinden stok, satış, kasa gibi en önemli bilgiler görüntülenebiliyor, stok sayımı ve mal kabulü gibi işlemler yapılabiliyor. ikas'ın sunduğu eklentiler ile envanterler tek tuşla internet satışına ve pazar yerlerine açılarak, satışlar artırılabiliyor ve tüm dünyayla rekabet mümkün oluyor. ikas, bütçe dostu aylık abonelik modeli ile tüm KOBİ'lerin teknolojiye olan erişimini kolaylaştırmayı hedefliyor. www.ikas.com

Kaynak:contactplus

© Copyright 2023 basindasaglik.com Tüm Hakları Saklıdır.
Web sitemiz Hibya Haber Ajansı Abonesidir.