Vivense’den ZUBİZU üyelerine özel kaçırılmayacak fırsatlar

by basindasaglik

ZUBİZU, yaşadığı mekanları güzelleştirmek isteyen üyelerine, Vivense alışverişlerinde 31 Ocak’a kadar geçerli ekstra %10 indirim fırsatı sunuyor.

ZUBİZU, evini ve yaşam alanını değiştirmek isteyen üyelerine Vivense iş birliğiyle bir kampanya sunuyor. ZUBİZU üyeleri, mutfak, bahçe, ev tekstili, mobilya ve aydınlatma gibi onlarca kategoride binlerce ürün seçeneğiyle, müşterilerinin evlerini ve yaşam alanlarını güzelleştiren Vivense alışverişlerinde ekstra %10 indirim fırsatından yararlanabilecek. Hem online alışverişlerde hem de Vivense mağazalarında geçerli olacak indirim fırsatı, 31 Ocak’a kadar devam edecek.

Vivense, özenle seçilmiş ürünleri ve özel koleksiyonlarının yanı sıra iç mimarlık hizmeti ile güzel evler tasarlamak için yaşam alanlarına ilham verici, yenilikçi ve profesyonel hizmet anlayışını getiriyor.

ZUBİZU ve Vivense iş birliğiyle gerçekleştirilen avantajlı kampanyadan yararlanmak için tek yapmanız gereken, ZUBİZU mobil uygulamasını indirerek kampanyaya katılmak.

ZUBİZU, 20 sektörden 500’den fazla markayla yaptığı iş birliğiyle 4 milyon üyesine indirim kampanyaları, üyelere özel çekiliş ve davetiyeler gibi pek çok fırsat sunarak, modadan beyaz eşyaya, seyahatten dekorasyona, teknolojiden akaryakıta hayatın her alanında üyelerinin yaşam kalitesini artırmaya ve hayatlarını kolaylaştırmaya devam ediyor.


Hibya Haber Ajansı

Related Posts

Leave a Comment