Reklam
Vakıf Katılım
Tarih : 2019-08-29 10:01:00

Filenin Sultanları Doludizgin: Türkiye 3 – 0 Fransa

Tüm dünyada kadınların ve genç kızların güçlenmesi ve daha özgüvenli olmasını destekleyen Cesaret Sponsoru olduğu 25-19, 25-19 ve 25-16'lık sonuçlar ile set vermeden mağlup etti. Performansıyla büyük beğeni toplayan ve grup maçları tamamlanmadan Son-16'ya kalmayı garantileyen millilerimizde, takım kaptanı Eda Erdem 15 sayı ile maçın en skoreri oldu. 2003 yılında Ankara'da düzenlenen Avrupa Şampiyonası'ndan tam 16 yıl sonra yeniden büyük bir başarı peşinde koşan millilerimiz, grubun son maçında Sırbistan ile 19.30'da liderlik koltuğu için mücadele edecek.

Grubunda ilk 4 sırayı alan takımların üst tura çıkacağı turnuvada; grup maçlarından sonraki tüm maçlara Türkiye ev sahipliği yapacak. Avrupa Şampiyonası'nın programı; 1 Eylül'de son 16 maçları, 4 Eylül'de çeyrek final karşılaşmaları, 7 Eylül'de yarı final karşılaşmaları ile devam edecek. Şampiyon takımın belli olacağı final karşılaşması ise 8 Eylül Pazar günü oynanacak.

Orkid Hakkında

Orkid, Türkiye'de tüketiciye sunulan ilk hijyenik ped markası olarak, bu sektörün doğmasını ve markalaşmasını sağlamıştır. Ayrıca, 41 yıldır sektörde "liderlik" yapan marka olmuş; teknoloji, kalite ve iletişim alanında yenilikçi ve tüketici ihtiyacı odaklı yaklaşımıyla sektör normlarını belirlemiş ve düzenlediği sosyal sorumluluk kampanyalarıyla da sektörün büyümesinde rol oynamıştır. Sosyal sorumluluklarının bilincinde olan bir marka olarak, hayatın her noktasında gençlere ulaşmaya, onların sağlık ve eğitimi için projeler geliştirmeye büyük önem vermektedir.

Kaynak:Artipr


© Copyright 2023 basindasaglik.com Tüm Hakları Saklıdır.
Web sitemiz Hibya Haber Ajansı Abonesidir.