Reklam
Vakıf Katılım
Tarih : 2019-09-10 11:18:00

Yılın Klansmanı:Koçdigital

Daha önce çeşitli global ödülleri almaya hak kazanan KoçDigital şimdi de Muse Creative Awards’ta yılın lansmanı ödülünü göğüsledi.

KoçSistem ve yüzde 100 iştiraki KoçDigital Muse Creatif Awards’tan toplamda 5 ödül ile döndü.

İSTANBUL- KoçSistem ve iştiraki KoçDigital, International Awards Association (IAA) tarafından her yıl düzenlenen Muse Creative Awards’da beş ayrı kategoride ödüle değer görüldü. Muse Creative Awards yarışmasının etkinlik kategorisinde kreatif tasarımı ve organizasyon başarısı ile öne çıkan KoçDigital lansmanı, Muse Creative Platin ödülü ile onurlandırıldı.

KoçDigital’in web sitesi, Muse Creative Awards’ın kurumsal web sitesi kategorisinde; tanıtım kiti ise basılı ürünler kategorisinde ayrı ayrı Platin ödül almaya hak kazandı. KoçSistem ise kurum içi dijital envanter uygulaması Customer First ile iki Altın ödülün sahibi oldu.

IAA tarafından 2016 yılından bu yana düzenlenen Muse Creative Awards, uluslararası reklam ajanslarının kreatif profesyonellerinden oluşan 130 kişilik jüri ile yılın en yaratıcı işlerini ödüllendiriyor. Bu yıl 50’den fazla ülkeden 13 bin başvurunun olduğu yarışmada KoçSistem ve KoçDigital beş ayrı kategoride öne çıkmayı başardı. Muse Creative Awards, fikirleri, konseptleri ve tasarımları ile dünyaya esin kaynağı olan iletişim, grafik ve tasarım profesyonellerinin çizgi üstü çalışmalarını değerlendirmeye alıyor.

MOTTO: DOĞAL OLARAK DİJİTAL

Dijitalleşmenin kurumlar açısından bir iş kültürüne dönüşmesi trendinden hareketle KoçDigital, “Doğal Olarak Dijital” mottosunun markası ile bütünleşmesine özen gösteriyor. Bu nedenle Muse Creative Awards’ın Platin ödülüne konu olan KoçDigital lansmanında bu tema, gerek sahne düzeni, gerekse sunumlarda düzenli olarak vurgulandı.

Etkinlik için hazırlanan filmden, fuaye alanındaki düzenlemelere ve ikramlara kadar doğalın etkisi hemen her yerde katılımcılara incelikli yöntemlerle hissettirildi. Lansman sırasında doğadaki sadelik ile zarafetin ardında yatan matematiğin iş çözümlerine yansımalarını gösteren tanıtım filmi ise izleyicilerden büyük ilgi gördü.

Kaynak:Cpartner

© Copyright 2023 basindasaglik.com Tüm Hakları Saklıdır.
Web sitemiz Hibya Haber Ajansı Abonesidir.