Reklam
Vakıf Katılım
Tarih : 2019-09-05 17:03:00

Yılın dövüşü: Khabıb –Poırıer karşılaşması

UFC severlerin aylardır beklediği Khabib Nurmagomedov - Dustin Poirier karşılaşması UFC 242 kartında, 7 Eylül Cumartesi günü saat 21.00’da S Sport Plus farkıyla canlı olarak ekranlara geliyor. UFC severler, S Sport Plus’ın aylık ve yıllık paketlerine üye olarak, UFC tarihinde ilk kez Abu Dhabi’de düzenlenecek yılın dövüş olayını 7 Eylül Cumartesi günü saat 21.00’den itibaren canlı olarak hem Türkçe hem de İngilizce anlatım seçenekleriyle takip edebilecekler.

Bu dövüş aynı zamanda Khabib’in geçtiğimiz yıl ünlü İrlandalı dövüşçü Conor McGregor’la yaptığı maçın ardından UFC’deki ilk maçı olacak. Khabib, geçtiğimiz yıl Ekim ayında yapılan tüm dünyada yüz milyonlarca izleyicinin canlı takip ettiği maçın ardından çıkan olaylar nedeniyle 9 ay boyunca müsabakalardan men edilmişti.

S Sport Plus üyeleri, bu dövüşten önce uygulama üzerinden bu dövüşe ilişkin özel programların yanı sıra, Dağıstanlı Müslüman dövüşçü Khabib’in UFC kariyerindeki en önemli maçlarının tekrarını da izleme şansına sahip olacaklar.

Tüm UFC Geceleri S Sport Plus’ta

S Sport Plus, uzun süredir beklenen UFC 242 karşılaşmasının yanı sıra Türkiye’de popülerliğini giderek arttıran UFC’deki tüm dövüş geceleri ve unvan maçlarını da yayınlıyor. Bu dövüşü izlemek için S Sport Plus aylık paketine üye olacak kullanıcılar, 15, 22 ve 28 Eylül tarihlerindeki UFC dövüş gecelerini de S Sport Plus uygulaması üzerinden izleyebilecekler.

UFC’de Bir Diğer Dev Maç Ekim Ayında

Aylardır merakla beklenen Khabib – Poirier maçının ardından, UFC’de dövüş stili ile izleyenleri kendine hayran bırakan Israel Adesanya orta sıklet kemeri için Robert Whittaker ile 6 Ekim Pazar günü sabah 05:00’ten itibaren karşı karşıya gelecek. Bu önemli karşılaşma da yine S Sport Plus’tan canlı olarak yayınlanacak.

Tekrar İzle Özelliği Keyif Katıyor

Premier Lig, Bundesliga, Formula 1, NBA, UFC, Portekiz, Hollanda, Belçika Ligleri gibi pek çok önemli spor içeriğini yayınlayan S Sport Plus’ta, kullanıcılar Tekrar İzle özelliğiyle, canlı yayınını kaçırdıkları tüm karşılaşma ve yarışların tamamını, canlı yayın biter bitmez, yeniden izleyebiliyorlar. Kullanıcılar ayrıca Çoklu Ekran özelliği sayesinde de aynı yayını farklı cihazlar üzerinden de (akıllı telefon, tablet, pc, Apple Tv) takip edebiliyorlar.

© Copyright 2023 basindasaglik.com Tüm Hakları Saklıdır.
Web sitemiz Hibya Haber Ajansı Abonesidir.