Reklam
Vakıf Katılım
Tarih : 2019-10-02 10:28:00

İndirimli Alışveriş Hafta Sonu Glamıdays Başlıyor

Avrupa’nın en ünlü moda arama motorlarından GLAMI Türkiye, yüzde 50’ye varan indirimlerle tüketicilerin Sonbahar modasına rahat geçişi sağlayacak online alışveriş hafta sonu GLAMIDAYS’i duyurdu. Bu yıl ilk kez Türkiye’de 4-7 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek bu eşsiz hafta sonunda, aralarında Trendyol, Morhipo, Beymen, Koton, Saat ve Saat, SuperStep ve Altınbaş’ın da bulunduğu 30 markanın yeni sezon ürünleri indirimli fiyatlarla tüketicilerin karşısına çıkacak.

İlk kez GLAMIDAYS ile 4 gün boyunca tüketicilere özel indirim sunmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten GLAMI Türkiye İletişim ve Marka Müdürü Melike Huska, “Tüketicilerin uygun fiyatlar ve özel fırsatlarla yeni sezonu karşılamalarını sağlayan GLAMIDAYS, Türkiye’nin en önemli markalarını bir arada sunuyor. Ekim ayının ilk hafta sonu gerçekleşecek alışveriş günleri, yeni sezona geçişte zorlanan tüketiciler için keyifli bir fırsat olacak” dedi.

İndirim kodu ile anında uygun fiyatlar

GLAMI üzerinden alışveriş yapacağı ürünü seçen kullanıcılar, GLAMI’deki kodu ödeme sırasında kullanarak indirimli alışverişini gerçekleştirebilecek. Avrupa’da geçtiğimiz yıl gerçekleşen GLAMIDAYS kapsamında milyonlarca moda ürünü indirimli olarak 100 binden fazla kullanıcıyla buluştu.

4-7 Ekim tarihlerinde Türkiye’de ilk kez gerçekleşecek özel alışveriş hafta sonu GLAMIDAYS, 30 markanın ürünlerine özel indirimler sunacak. GLAMIDAYS hakkında daha fazla bilgi için www.glami.com.tr/glamidays/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

GLAMIDAYS hakkında

Yeni sezon ile mağazalar yeni ürünlerle doldu. Harcamalarınızdan tasarruf ederken gardırobunuzu yenileyip sonbahar-kış sezonuna trendy girmek ister misiniz? Ekim ayının ilk hafta sonunda GLAMI’nin özel indirim kuponlarıyla yeni sezon modasını keyifli bir haftasonu ile karşılayarak eşsiz fırsatlara sahip olabilirsiniz. Sadece istediğiniz parçayı seçin, indirim kodunu kopyalayın ve alışveriş yapacağınız sitede kodu kullanın. Sonbahar-kış alışverişi hiç bu kadar kolay olmamıştı!

GLAMI Türkiye hakkında

2013 yılında Çekya’da kurulan GLAMI bir moda arama motorudur. Yüzlerce farklı marka ve ünlü alışveriş siteleri ile milyonlarca müşteriyi tek bir çatı altında buluşturan GLAMI, kullanıcıların beğenisine sunduğu akıllı ürün sınıflandırması ve kişiselleştirilmiş moda seçimi sayesinde moda keşfi ve alışverişini önemli ölçüde kolaylaştırıyor.

Türkiye’nin de dahil olduğu Çekya, Slovakya, Macaristan, Romanya, Fransa, Almanya, İtalya, İspanya, Yunanistan, Hırvatistan, Slovenya, Bulgaristan, Ukrayna ve Rusya ile 15 ülkede faaliyet gösteren GLAMI, dünya çapında 4000’den fazla mağazayla işbirliği yapıyor. Tüm ülkelerde toplamda 7 milyon kişi tarafından sosyal medyada takip edilen GLAMI’nin aylık toplam ziyaretçisi sayısı ise 45 milyonun üzerinde. Daha fazla bilgi için www.glami.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak:glami

© Copyright 2023 basindasaglik.com Tüm Hakları Saklıdır.
Web sitemiz Hibya Haber Ajansı Abonesidir.