Reklam
Vakıf Katılım
Tarih : 2019-09-26 11:25:00

Hopililer Tekzen alışverişlerinde kazanmaya devam ediyor

Tekzen’den evlerini yenilemek ve güzelleştirmek isteyen Hopililer, 23 Ekim’e kadar istediği kategorilerden TekzenKart ile tek seferde yapacakları 500 TL ve üzeri alışverişte 40 paracık kazanıyor. Kampanyanın yanı sıra tek seferde alt limitsiz yapılacak olan Hopili alışverişlerde ise 50’ye kadar paracıklar %50 daha değerli olacak.

Türkiye’nin en yaygın ev güzelleştirme merkezi Tekzen ve tüketicilerin hayat tarzına, ihtiyaçlarına yönelik alışveriş deneyimi sunan Hopi’nin iş birliğiyle gerçekleştirilen kampanyalar kapsamında bir müşteri kampanyadan sadece 1 kez faydalanabilecek. 23 Ekim’e kadar geçerli olan 40 Paracık Kazanım Kampanyası’nda paracık kazanımında üst limit 40, Paracıklar %50 daha Değerli Kampanyası’nın paracık harcamasında üst limit ise 50.

59 ilde 139 mağazası ile Kaliteli ve uygun fiyat seçenekleri ile on binlerce ürünü müşterilerine sunan Tekzen’de tüketiciler, mobilyadan kullanışlı mutfaklara, pratik ev gereçlerinden modern banyolara, dekorasyondan boyaya, hırdavata kadar geniş ürün seçenekleri ile aradıkları her şeyi bulabiliyor.

Editör Notu: Perakende sektöründe 24 yıldır aralıksız hizmet veren yüzde 100 yerli sermayeli ve en yaygın ev güzelleştirme merkezi Tekzen, bugün 59 ilde 139 mağazası ile faaliyetlerini sürdürüyor. Türkiye’deki toplam +242 bin m2’lik satış alanı ile müşterileri için ferah alışveriş ortamı sunan, Romanya’da mağaza açan ilk yerli marka Tekzen, Avrupa DIY Perakende Birliği EDRA’nın Türkiye’den tek üyesidir. www.tekzen.com.tr

Kaynak:iletisimofisi

© Copyright 2023 basindasaglik.com Tüm Hakları Saklıdır.
Web sitemiz Hibya Haber Ajansı Abonesidir.