Monden İstanbul koleksiyonları ışık saçıyor

by basindasaglik

İlhamını İstanbul’un uzun bir tarihe dayanan çekici, çok kültürlü ve gösterişli yaşam biçiminden alan dekorasyon markası Monden İstanbul, kişiye özel ürettiği tasarımlarıyla benzersiz koleksiyonlar sunuyor.  

Hülya Gür imzası taşıyan Monden İstanbul, doğunun gösterişli, parlak, gizemli dünyasıyla Batı’nın yenilikçi, yaratıcı ve enerjik bakış açısını birleştiren bir dekorasyon markası olarak geçmişten bugüne, yerelden evrensele uzanan bir yaşam tarzı vaat ediyor.

Süregelen Kültürün, Daimi Temsilcisi

Koleksiyonlarında oryantalist formlarla güncel tasarım çizgilerini birleştiren Monden İstanbul, “Her İnsan Bir Harftir, En Çok Da Vav Harfidir” felsefesiyle tasarladığı Vav Koleksiyonu’nda yer alan sehpa, yemek masası ve sandalyeleri kişiye özel ölçü, renk ve malzeme seçenekleriyle üretebiliyor. Geçmişten gelen değerlere, modern bir yorum katarak sanatsal dokunuşlar yapan Monden İstanbul, Aşk Koleksiyonu’nda ise tasarladığı sunumluk ve sofra aksesuarlarını farklı renk seçenekleri ve malzemelerden üreterek her zevke hitap ediyor.

Monden İstanbul’un sehpa, yemek masası ve sandalye tasarımlarının yer aldığı Vav Koleksiyonu’nu Bretz mağazalarından, sunumluk ve sofra aksesuarlarından oluşan Aşk Koleksiyonu’nu ise Hiref mağazalarından ve aynı zamanda www.mondenistanbul.com adresinden satın alınabiliyor.

Hibya Haber Ajansı

Related Posts

Leave a Comment