Reklam
Vakıf Katılım
Tarih : 2019-09-09 10:56:00

Tepe Home’da kalbi odasında atanlara çok genç kampanya başladı!

Yeni okul yılı, yeni heyecanlar getiriyor. Bu yeni başlangıçlarla odasını değiştirmek isteyenlere özel en güzel seçenekler Tepe Home’da gençleri bekliyor. Farklı tarzlar için rahat ve kullanışlı detaylarla, gençlerin enerjisini daha da yükseltecek genç odaları takımları arasında kendinize hitap eden modeli bulmanız çok kolay. Yüzde 50 indirim kampanyası ile sunulan romantik, asi, sakin, şık ya da modern konseptte hazırlanan genç odaları yeni okul yılı için öğrencilere en güzel motivasyon olacak.

Stilinizi yansıtın

Odasında romantik atmosfer yaratmak isteyenler için beyaz rengin verdiği ferahlık vurgusu ile tasarlanan Coco genç odası takımı ideal bir seçim olacak. Kreatifliğe hitap eden Amara genç odası, taşıdığı şık ve fonksiyonel detaylarıyla da dikkat çekiyor. Sakin renkleri ve zarif detaylarıyla buluşturan Blush genç odası ise istediğiniz tarzda dekorasyon imkanı sağlıyor.

Maskülen tarz sevenlere

Mavinin dinginliği ve beyazın asaletini birleştiren genç odası tasarımı Cooper, kendi yaşam alanında modern duruş ve minimal hatlar isteyenler için harika olacak. Geometrik tasarımı farklı dokularla birleştiren Brera genç odası ise odasını kendi stiline göre dekore etmek isteyenler için şık tasarımı, özgün dokunuşlar ile buluşturuyor.

Yüzde 50 indirim fırsatı ile genç odaları için hazırlanan gardıroplar, çalışma masaları, şifonyerler, karyolalar, puflar ve komodinler arasından kendinizi anlatan koleksiyonu seçmek için Tepe Home mağazalarına uğrayabilir ya da tepehome.com.tr’ye tıklayarak alışveriş yapabilirsiniz.

Kaynak:Contactplus

© Copyright 2023 basindasaglik.com Tüm Hakları Saklıdır.
Web sitemiz Hibya Haber Ajansı Abonesidir.